KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13128297
nr 1312 8297
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, 3 st, 91/260. Signerade, Affärsmotiv. Motivet: 39x50
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:49:04
3/3 11:15:41
100 kr
8/3 19:42:39
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg